کدام کارخانه توپ پلاستیکی Pom خوب است؟

Sep 30, 2026

پیام بگذارید

کدام کارخانه توپ پلاستیکی Pom خوب است؟

آیا می دانید کدام کارخانه توپ پلاستیکی پوم خوب است؟این ما هستیم =Ningyang Xinxin Stainless Steel Manufacture Co.,Ltd

پس چرا ما هستیم؟ اجازه دهید به صورت زیر به شما معرفی کنیم

تولید کننده توپ پلاستیکی POM: در واقع چه چیزی تصمیم می گیرد که آیا توپ استال کار می کند یا خیر

دو خریدار می توانند جمله یکسان - "10 میلی متر توپ POM" - را سفارش دهند و قطعاتی را دریافت کنند که در یک پمپ کاملاً متفاوت عمل می کنند. تفاوت خانواده پلیمر نیست. قبل از قالب‌گیری اولین توپ، چهار تصمیم گرفته می‌شود: کدام POM، کدام درجه مرکب، کدام کلاس تحمل، و کدام اندازه‌گیری روی گزارش نوشته می‌شود.

 

ما توپ های پلاستیکی جامد را در POM (استال، دلرین) در کنار PP، PA6، PA66، PTFE، PEEK، PS، HDPE، ABS و اکریلیک از دو کارخانه در استان های هنان و شاندونگ تولید می کنیم. این چیزی است که ما در POM به آن پایبند هستیم.

در یک نگاه  
مورد چیزی که ما نگه می داریم
محدوده اندازه POM 0.8 میلی متر - 100 میلی متر
تحمل درجه / قطر G0-G3، ± 0.01 میلی متر تا 0.05 ± میلی متر
وظیفه پمپ معمولی FG500P 3/16 اینچ (4.763 میلی متر) در 0.02 ± میلی متر
چگالی POM{0}}C ~1.41 گرم بر سانتی‌متر مکعب (ISO 1183)
جذب آب 0.05٪ (24 ساعت) / 0.1٪ (96 ساعت) در 23 درجه
در هر دسته گزارش شده است قطر، گردی، موجی، زبری، مقدار زیادی-تا-تغییر زیاد، سختی
گواهینامه ها ISO؛ FDA برای توپ های پلاستیکی

تصمیم اول: POM-C یا POM-H

"POM" دو پلیمر مختلف را پوشش می دهد و این انتخاب رفتار توپ را در سرویس تغییر می دهد.

 

اموال POM-C (کوپلیمر) POM-H (هموپلیمر، به عنوان مثال Delrin)
تراکم ~1.41 گرم بر سانتی متر مکعب ~ 1.42 گرم در سانتی متر مکعب
دمای ذوب ~166 درجه ~ 175 درجه
استحکام کششی 60-67 مگاپاسکال ~72-76 مگاپاسکال
سفتی و مقاومت در برابر خزش خوب بالاتر
جذب آب (24 ساعت) ~0.05% ~0.25–0.39%
مقاومت در برابر آب داغ، بخار و قلیایی ضعیف بهتر است پایین تر
تخلخل خط مرکزی-در مقاطع ضخیم ریسک کمتر ریسک بالاتر
بهترین تناسب معمولی بدنه پمپ و شیر، وظیفه مرطوب یا قلیایی، توپ های دقیق عمومی بار بیشتر، سفتی بیشتر، تحمل خشک-و پوزی بوش

هموپلیمر POM کریستالی تر است که استحکام، سفتی و مقاومت در برابر خزش را خریداری می کند. کوپلیمر POM مقدار کمی از آن را برای یک پنجره پردازش گسترده تر، پایداری هیدرولیتیک بهتر و خطر کمتر تخلخل داخلی در مرکز یک توپ ضخیم تر معامله می کند.

 

برای لوسیون-پمپ یا ماشه-چک توپ سمپاش، آن معامله تقریباً همیشه روی POM-C قرار می‌گیرد.یک تلگراف پر شده می تواند ماه ها روی قفسه بنشیند. جذب آب 0.05% POM در 23 درجه در 24 ساعت به این معنی است که توپ به اندازه کافی متورم نمی شود تا در محل خود بچسبد، و پایداری هیدرولیتیک کوپلیمر از محصولی که ممکن است بر پایه آب- یا کمی قلیایی باشد زنده می ماند. مزیت هموپلیمر در استحکام کششی عدم استفاده در آن صندلی است.

 

شکل‌های بالا داده‌های معمولی منتشر شده برای این دو خانواده پلیمری - POM-C از برگه داده Ensinger TECAFORM AH (روش‌های آزمایش DIN EN ISO)، مقادیر هموپلیمر از برگه‌های DuPont Delrin و داده‌های مقایسه استال منتشر شده است. استانداردهای آزمایش و هندسه نمونه بین منابع متفاوت است، بنابراین همیشه برگه اطلاعات درجه خاصی را که در حال قالب‌گیری است تأیید کنید. انتخاب درجه، نه انتخاب خانواده، عددی است که ارسال می‌شود.

 
 
توپ پلاستیکی پوم کارخانه ما
Pom Plastic Ball
01.

تصمیم دوم: درجه ترکیب، نه فقط پلیمر

در یک خانواده، نمرات از نظر ویسکوزیته و بسته بندی افزودنی متفاوت است و تفاوت ها در طبقه مغازه ظاهر می شود.

یک توپ 3/16 اینچی برای لوسیون{2}}سرویس پمپ معمولاً از یک گرید استال مشخص - FG500P در تولید ما برای آن وظیفه - نگه داشته شده تا 0.02 ± میلی‌متر و وزن تقریباً 0.079 گرم در هر قطعه در آن اندازه اسمی، باعث می‌شود. دسته‌ای که بازرسی ابعادی را پشت سر می‌گذارند و همچنان در میدان شکست می‌خورند، زیرا ویسکوزیته بر نحوه پر شدن قالب و جایی که تنش داخلی ماده ختم می‌شود، کنترل می‌کند.

نمره را با نام در نقل قول بپرسید."POM" در یک نقل قول یک مشخصات نیست.

02.

تصمیم سوم: کلاس تحملی که مونتاژ واقعاً به آن نیاز دارد

هر موقعیتی به G0 نیاز ندارد، و پرداخت برای G0 در جایی که G2 کافی است، هدر دادن پول است. سه موقعیت بیشتر حجم POM ما را تشکیل می دهد:

توپ های چک پمپ و سمپاش- 3/16 اینچ (4.763 میلی‌متر)، 0.02 ± میلی‌متر، معمولاً G1. روکش سطح در اینجا به اندازه قطر وزن دارد: یک توپ با تحمل قطر آن با سطح ناهموار به طور مداوم از کنار صندلی نشت می‌کند.

عناصر کشویی کشو تلسکوپی- 3.90، 3.91، 3.92، 3.94، 3.96، 4.70، 4.74، 4.75 و 4.762 میلی متر، در G0 تا G2 عرضه شده است. پله‌های 0.02 میلی‌متری عمدی هستند: سازندگان لغزنده فاصله ریل را مستقیماً از قطر اسمی تنظیم می‌کنند، بنابراین تأمین‌کننده‌ای که می‌تواند یک پله باریک را نگه دارد به طراح اسلاید اجازه می‌دهد شکاف را به جای جذب آن در تلورانس خود ریل تنظیم کند.

توپ های آب بندی شیر- 3 میلی‌متر تا 25 میلی‌متر در G0 تا G2، جایی که گردی و زبری سطح حاکم است، زیرا نوار آب‌بندی در جایی تشکیل می‌شود که توپ با مخروط صندلی برخورد می‌کند.

گریدها از G0 تا G3 در محدوده POM ما اجرا می‌شوند که مربوط به تحمل قطر 0.01± میلی‌متر تا 0.05± میلی‌متر است. قطرهای سفارشی از 0.8 میلی متر تا 100 میلی متر برای طراحی تولید می شوند

soild plastic ball

تصمیم چهارم: چه چیزی اندازه گیری می شود و چه چیزی نوشته می شود

قطر به تنهایی ضمانت ضعیفی است. یک توپ می تواند در داخل تحمل قطر خود بنشیند و همچنان خارج از گرد باشد، که در پایین دست به صورت گیر کردن در یک اسلاید یا نشتی در یک صندلی به نظر می رسد. هر دسته POM که ارسال می کنیم بر اساس یک طرح کنترل نمونه برداری می شود و بر اساس شش پارامتر گزارش می شود:

قطر- در برابر کلاس اسمی و تحمل

گرد بودن- انحراف از یک کره واقعی، پارامتری که آب بندی صندلی را پیش بینی می کند

موجی بودن- این اندازه‌گیری قطر به تنهایی نتیجه نمی‌دهد

زبری سطح- پارامتری که بر میزان نشت پس از یک توپ چک نظارت می‌کند

تغییر اندازه لات-به-لات- آیا توپ شماره 5000 با توپ شماره 50 مطابقت دارد یا خیر

سختی- تأیید اینکه مواد قالب‌گیری شده با درجه مشخص‌شده مطابقت دارد

یک گواهی آزمایشی که این شش مقدار را بیان می‌کند همراه با کالا ارسال می‌شود. یک نمونه قبل از تولید قبل از شروع تولید انبوه تأیید می‌شود و بازرسی نهایی قبل از ارسال تکمیل می‌شود.

جایی که پردازش نتیجه را تعیین می کند

قالب گیری توپ را نزدیک می کند. آسیاب کردن آن را گرد می کند.

توپ‌های POM به اندازه خالص- قالب‌گیری یا ماشینکاری می‌شوند، سپس از طریق سنگ‌زنی و پرداخت دقیق ثانویه گرفته می‌شوند. دلایل آن مختص مواد است: POM دارای ضریب انبساط حرارتی بالایی برای پلیمر سفت و سخت و ساختار کریستالی است که پس از باز شدن قالب تغییر می‌کند، بنابراین یک توپ قالب‌گیری شده که در روز تولید به درستی اندازه‌گیری می‌کند، پس از تثبیت لزوماً اندازه‌گیری درستی نخواهد داشت. سنگ زنی پس از تثبیت آن متغیر را حذف می کند.

مقاطع ضخیم دلیل دوم است. به طور خاص POM هموپلیمر با افزایش ضخامت بخش، مستعد تخلخل خط مرکزی است، و یک فضای خالی کوچک در مرکز توپ در گزارش ابعادی نامرئی است در حالی که رفتار فشرده سازی توپ را تضعیف می کند. خرد کردن به اندازه پس از ته نشین شدن مواد، با یک مرحله بازرسی که به دنبال عیوب داخلی است، نحوه مدیریت این خطر است.

پردازش پست{0}}روی بدنه جامد انجام می‌شود. حفاری، ضربه زدن، شکاف دهی، پخ زدن و فرز مسطح روی توپ های POM پذیرفته می شود و بر خلاف یک کره توخالی، ناحیه ماشین کاری شده پشتیبانی هسته خود را حفظ می کند.

 

جایی که POM پاسخ اشتباه است

ما مرتباً سفارشات POM را رد می کنیم، زیرا توپی که در شیر مشتری خراب می شود برای هر دو طرف بیشتر از ارزش سفارش هزینه دارد. چهار چک آن را تسویه می کند:

اسیدهای قوی، کلر یا قلیایی قوی- POM کاهش می‌یابد. PP یا PTFE را مشخص کنید.

سرویس مداوم بالای 100 درجه- POM دارای درجه‌بندی 100 درجه بلندمدت و 140 درجه کوتاه مدت، با دمای ذوب 166 درجه برای کوپلیمر است. PTFE -180 درجه تا +250 درجه را پوشش می دهد.

توپ باید شناور شود- حسابی، نه نظری. PP در ~0.905 g/cm³ و HDPE در 0.94-0.97 g/cm³ شناور در آب. POM در ~1.41 g/cm³ اینطور نیست.

بار در هر توپ از مقاومت فشاری پلیمر بیشتر است- مقاومت فشاری POM 68 مگاپاسکال در کرنش 5٪ است (مقادیر صفحه داده POM-C: 20 MPa در 1٪، 35 MPa در 2٪، 68 MPa در 5٪). فراتر از آن، پاسخ یک توپ فولادی است، نه یک پلاستیک سفت تر.

اگر برنامه به ماده متفاوتی نیاز دارد، این را می گوییم و جایگزین را از همان گیاهان نقل می کنیم.

ادعایی که ما آماده قضاوت در مورد آن هستیم

ما نمی خواهیم به شما بگوییم که بهترین توپ های پلاستیکی POM را در جهان می سازیم. ما دقیقاً به شما می گوییم چه چیزی را اندازه گیری کنید و سپس به شما اجازه می دهیم آن را اندازه گیری کنید.

کاربرد، محیط، دما و تحمل را به ما بدهید. ما به شما می گوییم که آیا POM-C یا POM-H درست است، درجه ترکیب را نام ببرید، کلاس تحمل را نقل قول کنید، و قبل از سفارش، نمونه ای را برای شما ارسال می کنیم تا در بدنه دریچه خود آزمایش کنید. اگر یک توپ رقیب در سخت افزار شما بهتر اندازه گیری کند، چیزی جز بار را از دست نداده اید.

این تنها نسخه "بهترین" است که از تماس با خط تولید جان سالم به در می برد.

نمونه های رایگان، 2-3 روز، جمع آوری حمل و نقل. نمونه ها قبل از ابزار، هر بار.

 

ظرفیت و مستندات

تولید از دو کارخانه - استان هنان، با مساحت 10000 متر مربع با بیش از 200 ماشین، و استان شاندونگ، 5000 متر مربع با بیش از 50 دستگاه، تقریباً 15000 متر مربع فضای تولید ترکیبی را پوشش می دهد. این دو سایت می توانند از یکدیگر کار بگیرند، بنابراین یک خط بارگذاری شده تاریخ تحویل را تغییر نمی دهد.

پایه تولید به سال 2004 در نینگ یانگ، شاندونگ باز می گردد. سه نهاد با هم کار می کنند: شرکت تولید توپ فولاد ضد زنگ Ningyang Xinxin (تولید، 2004)، شرکت واردات و صادرات تایان Xinxin، با مسئولیت محدود (صادرات، 2012) و شرکت صنعت و تجارت هنان (Scole Industry And Trade Co., Ltd) (ساخت و تجارت، 2016).

اندازه‌های POM رایج در انبار کارخانه نگهداری می‌شوند و در حدود چهار روز پس از پرداخت ارسال می‌شوند. اندازه ها و مواد سفارشی 15 تا 30 روز اجرا می شود. حداقل مقدار سفارش از 100 عدد برای اندازه های معمولی شروع می شود. این کارخانه دارای گواهینامه ISO است و توپ های پلاستیکی آن نیز گواهی FDA را دارند. گزارش شده است که توپ های PTFE از آزمون REACH اتحادیه اروپا عبور کرده اند.

شرایط پرداخت شامل T/T، L/C، Trade Assurance، PayPal و Western Union است. بنادر بارگیری شامل چینگدائو، شانگهای و نینگبو است.


سوالات متداول

آیا شما یک تولید کننده توپ پلاستیکی POM هستید یا یک شرکت تجاری؟

یک تولید کننده تولید از دو کارخانه انجام می شود: استان هنان (10000 متر مربع، 200+ ماشین آلات) و استان شاندونگ (5000 متر مربع، 50+ ماشین آلات).

 

تفاوت بین POM-C و POM-H چیست؟

POM{0}}C یک کوپلیمر است: چگالی و استحکام کششی کمی کمتر، مقاومت بهتر در برابر آب داغ و قلیایی ضعیف، و خطر کمتر تخلخل خط مرکزی در بخش‌های ضخیم‌تر. POM{3}}H یک هموپلیمر است: چگالی بالاتر، سختی، استحکام کششی و مقاومت در برابر خزش، با عملکرد بهتر تحت بار پایدار در کار خشک. برای توپ های چک پمپ و شیر معمولاً POM-C را مشخص می کنیم.

 

از کدام درجه POM برای توپ های پمپ لوسیون استفاده می کنید؟

FG500P، در اندازه اسمی 0.02 ± میلی‌متر در 3/16 اینچ (4.763 میلی‌متر) با وزن تقریباً 0.079 گرم در هر قطعه نگه داشته می‌شود. درجه در نقل قول تأیید می‌شود.

 

یک توپ پلاستیکی POM تا چه حد تحمل دارد؟

G0-G3، مربوط به ± 0.01 میلی متر تا ± 0.05 میلی متر بسته به قطر. تلورانس‌های سفارشی سخت‌تر را می‌توان در برابر یک نقاشی نقل کرد.

 

چه اندازه هایی را در POM تولید می کنید؟

0.8 میلی متر تا 100 میلی متر، شامل قطرهای سفارشی. موجودی یکسان در مواد دیگر تا 200 میلی متر در PTFE موجود است.

 

با هر دسته چه چیزی گزارش می شود؟

یک گواهی آزمایشی که قطر اسمی، تحمل قطر، گرد بودن، موج دار بودن، زبری، تغییرات اندازه و سختی از مقدار زیادی به-را بیان می کند.

 

آیا نمونه هایی را قبل از سفارش تهیه می کنید؟

بله نمونه ها با حمل و نقل به هزینه خریدار، در زمان تحویل 2 تا 3 روزه رایگان هستند. اندازه های سفارشی قبل از تولید انبوه نمونه برداری و تایید می شوند.

 

آیا توپ های POM را ماشین می کنید؟

بله - حفاری، ضربه زدن، شکاف دهی، پخ زدن و فرز مسطح، همه روی بدنه جامد انجام می شود.

 

حداقل مقدار سفارش و زمان تحویل چقدر است؟

MOQ از 100 عدد برای اندازه های معمولی. ارسال اندازه سهام در حدود چهار روز؛ تولید سفارشی 15 تا 30 روز اجرا می شود.

 

به کدام بازارها صادرات دارید؟

ایالات متحده، آلمان، فرانسه، بریتانیا، ایتالیا، بلژیک، اسپانیا، برزیل، تایلند، ویتنام، عربستان سعودی و لهستان و غیره.


درباره آمریکا

Ningyang Xinxin Stainless Steel Manufacture Co., Ltd تولید توپ را در نینگ یانگ، شاندونگ در سال 2004 آغاز کرد. این گروه امروز توپ های پلاستیکی جامد (POM، PP، PA6، PA66، PTFE، PEEK، PS، HDPE، ABS، اکریلیک)، گلوله های فولادی با روکش پلاستیکی، توپ های فولادی استنمیک، توپ های فولادی با پوشش پلاستیکی، گلوله های فولادی استامیک، گلوله های فولادی استنمیک تولید می کند. توپ های کاربید، توپ های آلومینیومی، توپ های برنجی و مسی، توپ های پلاستیکی توخالی و رسانه های غلتشی فولاد ضد زنگ از دو کارخانه در استان های هنان و شاندونگ چین.

آدرس کارخانه: منطقه Xiangfu، شهر Kaifeng، استان هنان، چین.

ایمیل:info@xxballs.com

واتساپ / تلفن:+86 186 0548 6984 (کری)

وب سایت:https://www.pomplasticball.com/solid-plastic-ball/pom-plastic-ball/

 

ارسال درخواست